Sobolów vs Sparta Daleszyce

• autor: czapka15, 2016-11-27 11:35

12-13 listopada zakończyły się rozgrywki II ligi kobiet, grupa małopolska

nowa-galeria-6552990.jpg nowa-galeria-6552991.jpg nowa-galeria-6552992.jpg

Jesień w wykonaniu naszych piłkarek była dwojaka. Na początku sezonu demotywująca porażka z Moravią (2-1) i kolejne trzy spotkania zakończone wysokimi wynikami na naszą korzyść: Łysica Bodzentyn (1-9), Victoria Gaj (2-8), Grodziszczanka Grodzisko (0-10).

5 kolejka niestety zakończyła dobrą passę naszych zwycięstw, bo na własnej murawie uległyśmy DAP Dębicy (5-2). 6 i 7 kolejka przyniosła nam pełną pulę punktów, bo pokonałyśmy: SMS Niemce (1-2), Widok Lublin (0-2).

8 kolejka czyli starcie z liderem Tarnovią Tarnów zakończyła się dla naszej drużyny fatalnie, bo przegrałyśmy, aż 5-0. Kolejne dwa mecze to też nie potrzebna strata punktów...uległyśmy Starówce Nowy Sącz (3-2) i tydzień później zremisowałyśmy z Respektem Myślenice (1-1).

Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej rozgrywałyśmy na własnym stadionie podejmując walkę z Bronowianką Kraków, którą pokonałyśmy wynikiem (0-1).

W jedenastu meczach rundy jesiennej zdobywałyśmy 19 punktów. Sześciokrotnie zwyciężałyśmy, raz remisowałyśmy i cztery razy przegrałyśmy, zdobywający przy tym 38 bramek i tracąc 20 bramek.

Skład: Ula Konopka, Anita Rudzka, Klaudia Kurek, Agnieszka Foszczyńska, Karolina Błaszczyk, Katarzyna Nowak, Marta Góral, Katarzyna Białoszewska, Barbara Piech, Izabela Czapeczka, Weronika Serafin, Klaudia Gęślak, Marlena Kowalczyk, Krystyna Pavlic, Joanna Chlebda, Karolina Rysak, Paulina Waligóra, Sylwia Waligóra, Natalia Sikora, Gabriela Stalmach, Aleksandra Piechnik, Dąbrówka Dudek, Justyna Baran.

Rundę należy uznać za udaną, chodź pozostaję mały niedosyt. Końcówka rundy okazała się ciężka ze względu na liczne kontuzję, które wykluczyły parę podstawowych zawodniczek z gry.

Dziękujemy wszystkim za poświęcenie i wysiłek włożony w całą rundę!!!:)