Naprzód Sobolów - strona nieoficjalna

oświetlenie - tak

boisko - 96 m x 62 m

Trener: Piotr Bukowiec

Udana inauguracja sezonu piłkarskiego 2015/2016!

• autor: czapeczka, 2015-08-30 19:29

Podsumowanie dwóch meczów rozpoczynających rozgrywki naszej drużyny na szczeblu II ligi kobiecej w sezonie 2015/2016

22 sierpnia 2015 rozegrałyśmy swój inauguracyjny mecz z zespołem Potok Sitno na wyjeździe, który zakończył się dla nas bardzo pozytywnie, bo pokonałyśmy zawodniczki przeciwnej drużyny 8:0:)  W pierwszej połowie zapewniłyśmy sobie pięciobramkową prowadzenie, po przerwie dołożyłyśmy trzy gole i kontrolowałyśmy mecz do samego końca.

Bramki strzeliły: Katarzyna Białoszewska 9’, 20’; Anna Płaszczyk 16’, 84’; Marta Góral 32’; Klaudia Gęślak 39’; Izabela Czapeczka 56’; Maria Korta 87’

W drugiej kolejce rozgrywek 30 sierpnia rywalkami naszej drużyny była już bardziej doświadczona Bronowianka Kraków. Mecz odbył się na wyjeździe w bardzo nie korzystnych warunkach pogodowych, bo 34 stopnie i gorące słońce nie ułatwiało nam gry. Po pierwszej połowie gospodynie były skuteczniejsze i wygrywały 2:0. Jednak już na samym początku drugiej części spotkania znać o sobie dała nasza napastniczka Angelika Jamka, która skompletowała klasycznego hattrika plus jedną bramkę dołożyła Katarzyna Nowak. Udowodniłyśmy, że gra się do ostatniej minuty czego dowodem było nasze zwycięstwo 4:2:)

Skład drużyny: Anita Rudzka, Klaudia Kurek, Izabela Czapeczka, Klaudia Gęślak, Marlena Kowalska, Weronika Serafin, Marta Góral, Katarzyna Białoszewska, Anna Płaszczyk, Klaudia Gajdur, Angelika Jamka, Krystyna Pavlic, Maria Korta, Aleksandra Piechnik, Agnieszka Foszczyńska i Katarzyna Nowak. Trener Piotr Bukowiec.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.