Trener: Piotr Bukowiec

Aktualności

Runda rewanżowa rozpoczęta!!!

• autor: czapeczka, 2015-04-19 11:33

Bardzo dobry początek rundy wiosennej. Dwa pierwsze mecze zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny:)

Mecz z Bronowianką Kraków, który rozegrałyśmy już tydzień temu zakończył się wynikiem 5:0 dla nas:) Pierwsza połowa była w miarę wyrównana i zakończyła się bez bramkowo. W drugiej połowie zdominowałyśmy już przeciwnika i zdobyłyśmy 4 bramki plus 1 bramka samobójcza. Strzelczynie bramek: Katarzyna Nowak, Katarzyna Białoszewska, Marta Góral i Sylwia Maciejasz.

Drugi mecz, który rozegrałyśmy wczoraj z Górnikiem II Łęczna zakończył się po raz kolejnym wynikiem 5:0 dla nas:) po pierwszej połowie prowadziłyśmy 1:0 po bramce Katarzyny Białoszewskiej. W drugiej połowie kolejną bramkę strzeliła Katarzyna Białoszewska plus dwie bramki Marta Góral i jedną w ostatniej minucie meczu strzeliła Angelika Jamka.

Skład naszej drużyny: Anita Rudzka, Klaudia Kurek, Natalia Szostak, Izabela Czapeczka, Agnieszka Foszczyńska, Weronika Serafin, Marlena Kowalczyk, Sylwia Maciejasz, Maria Korta, Klaudia Gęślak, Katarzyna Białoszewska, Marta Góral, Angelika Jamka, Barbara Piech, Joanna Chlebda, Aleksandra Piechnik, Karolina Błaszczyk i Katarzyna Nowak. Trener Piotr Bukowiec.

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe z drużyną DAP Dębica 25 kwietnia o 15:30.