Zakończenie sezonu 10/11

Naprzód vs Zielonka Gamar Wrząsowice

• autor: czapeczka, 2014-04-15 23:02

13 Kwietnia rozegrałyśmy mecz 11 kolejki z Zielonką Gamar Wrząsowice:)

Wyjazdowe spotkanie Naszego klubu, miało być dla Nas sprawdzeniem tego jak jesteśmy przygotowane do sezon. Ogólnie cały mecz był bardzo wyrównany, gra gospodarzy opierała się głównie na długich piłkach, które kierowane były na wysokość wybiegającej napastniczki, lecz nasza bramkarka Anita doskonale radził sobie z opanowaniem wszystkich zagrań, ubezpieczana w każdej minucie przez linie obrony. Już od pierwszych minut spotkania nasz zespół stwarzał sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Stało się to kiedy nasza napastniczka Katarzyna pokazała nam swoje umiejętności wyprzedzając w pięknym stylu zawodniczki przeciwnej drużyny i strzelając bramkę na 1-0smiley Po zdobytej bramce w Naszej grze było widać zaangażowanie i chęć prowadzenia gry. I właśnie to przyczyniło się do zdobycia drugie bramki którą zawdzięczamy Migotce:) Chwila rozproszenia wykorzystana przez zawodniczki  Zielonki i  strata bramki, która doprowadziła do lekkiego zamieszania. Jednak nasz zespół nie miał zamiaru się tylko bronić lecz złapał wiatr w żagle. Kolejne bramki zdobywane przez naszą napastniczkę doprowadziły do końcowego wyniku 5:2 dla nassmiley Koniec końców dopisujemy sobie 3 zasłużone punkty, i walczymy dalej!:);)

Skład: Anita Rudzka, Dominika Jawor, Izabela Czapeczka, Klaudia Zając, Aśka Goc, Agnieszka Foszczyńska, Natalia Szostak, Klaudia Gajdur, Sylwia Maciejasz, Monika Kaczmarczyk, Katarzyna Białoszewska, Nikola Błyskal, Paula Jankowska, Karolina Błaszczyk, Katarzyna Nowak, Katarzyna Szewczyk, Marta i Adziksmiley

W następnej 12. kolejce „Naprzód” zmierzy się na własnym stadionie z Resovią Rzeszów. Mecz odbędzie się 22.04.14 o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!!!:)