Trener: Piotr Bukowiec

Aktualności

Naprzód vs Sokół Kolbuszowa

• autor: umcuss, 2012-05-15 16:03

Sobolów lubi grać w deszczu... na to wygląda. Pogoda w Kolbuszowej zdecydowanie niemajowa. Ok 9 stopni, deszcz i wiatr. Po 10 min gry dłonie lodowate ale cóż, taka nasza profesja :) W pierwszych dwudziestu minutach sporo chaosu z naszej strony. Sokół grał piłką, w pewnych momentach zdawało się, że zabiegamy się na śmierć. Na szczęście braki techniczne nadrabiałyśmy kondycją.

Bardzo dobra gra obrony i Kolbuszowa nie mogła stworzyć sytuacji bramkowej. Jednak co się odwlecze to nie uciecze... jedna prostopadła piłka między dwóch obrońców i było 1:0.  Ale do Sobolowa powrócił charakter. Kolejny mecz, w którym pokazałyśmy chęć walki. Nie było odpuszczania i to przyniosło efekty. Dokładna piłka wrzucona na Kasię i nasza super-snajper wykorzystała swoją szansę. 1:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Zaraz po wznowieniu gry Sokół strzelił kolejną bramkę. Niestety sędzina nie była nam przychylna co dało się zauważyć od początku spotkania (a usłyszeć jeszcze przed rozpoczęciem). Zawodniczka Sokoła prowadziła piłkę, która o jakieś 15 cm wyszła na aut na wysokości pola karnego, jednak sędzina tego nie zauważyła. Sokół kontynuował akcję, z której padła bramka. 2:1. Sobolów rzucił się do ataków. Były sytuacje niewykorzystane, aż do momentu kiedy z około 30 m piłkę w stronę bramki uderzyła "Miśka", ta odbiła się przed bramkarką (piłka - nie Miśka :), przeskoczyła ją i było 2:2. Euforia i satysfakcja ogromna. Po tej bramce przycisnęłyśmy jeszcze bardziej i w ostatnich minutach meczu ewidentny rzut karny dla nas (Kasia zrównana z ziemią w polu karnym) ale oczywiście Pani sędzina nic nie widziała. Mecz zakończył się remisem, który smakował jednak lepiej niż ostatnie zwycięstwo :))